Популярные бани и сауны

Случайные бани и сауны

Поиск


...

© 2018 Бани Киева, Сауны Киева бесплатный каталог. Все права защищены.

Баня в Киеве

+ Добавить объект

Все самые популярные бани Киева, предлагаем вам ознакомиться с ценами, увидеть фото бань, узнать адрес и контакты понравившейся вам бани, в данном разделе собраны только лучшие


Старый пруд

Адрес:

Киевская обл.,

с. Пилиповичи, ул. Шевченко, 1-А
  350.00 грн./час
Вмещаемость:

6-8

чел.
Сервис: отель,ресторан, пропарка, скрабирование

У нашій Сибірській лазні Вас чекає по-домашньому тепла атмосфера, сільський інтер'єр і чарівність старовини, яку складно забути. Все, що тут є - світильники, посуд, самовар, килимки на підлозі - все дихає життям хати.

{jcomments on}Навіть якщо Ви, живучи в місті, встигли забути, яким приємним і безтурботним може бути сільське життя, ми Вам нагадаємо. Не даремно втомлені від справ городяни повертаються до нас знову за черговою порцією Сибірської пари. У нашій Сибірській лазні ви можете сховатися від міської метушні і дозволити собі по-справжньому розслабитися без сторонніх очей. Це саме те місце, де ви знову стаєте самими собою. Ваші думки проясняться, тіло розслабиться і захоче здійнятися над мирською метушнею. Принадно? Так чого ви чекаєте?! Влаштуйте собі на декілька годин втеча з міста. Тим паче, що бігти зовсім недалеко - якихось 30км від Києва.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить