Популярные бани и сауны

Случайные бани и сауны

Поиск


...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.© 2018 Бани Киева, Сауны Киева бесплатный каталог. Все права защищены.

Сауны Киева

+ Добавить объект

 


Орхидея

Адрес:

Киев, Святошинський район

ул. Газопроводная, 167
Академгородок
  250.00 грн./час
Бассейн:

Бассейн, купель

Вмещаемость:

6-8

чел.
Сервис: Ресторан, отель

З легкою парою!!! Так вітають того, що виходить з лазні. І не випадково ці слова нагадують поздоровлення. Увібравши в себе цілющу пару, людина виходить з лазні такою, що помолодшав, з прекрасним настроєм і його дійсно можна з цим привітати. "Увійшов до лазні - роздягайся" так свідчить народне прислів'я. Відвідувачі, залежно від стану свого здоров'я, бажання і настрою можуть вибрати відповідний відпочинок: від витонченої процедури розслаблення м'язів, масажу (класичного, східного) і пасивного відпочинку в турецькій лазні "ХАМАМ" до активного - плавання у басейні або контрастних процедур після фінської сауни або пропарювання з віником в російській лазні.

Ті, що бажають проходять курс у ФИТО-БОЧЦІ, приводять омолоджуючі процедури у косметолога, спілкуються з дієтологом. Відпочивають в готелі, грають в настільні ігри, проводять справжній турнір в гру нарди, а діти потанцюють на дитячій дискотеці. Ви сможите відмітити ювілей, день народження, весілля в нашому банкетному залі, розташованому на другому поверсі

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить